CEOportrait - güçlü görüntü zorunlu sosyal medya dünya olduğunu

Posted on at

This post is also available in:

Güçlü mü'minlere olduğumuzu bir resim bin kelime değerinde olduğunu söyleyerek eski içinde. Wikipedia yaklaşık 1911 fotoğrafçılık emekleme aşamasında iken, geri 's ilk görünümü vardır.

 

Vesikalık ve portreler fotoğrafçılar, amaçlı sanatsal nedenlerle oluşturabilirsiniz çeşitli türleri vardır (comp kartları profilleri, model veya Vekili) amatör selfie aşağı, kendine daha yakın arkadaş tatil ile ilgili temsil eden bir unadvised formu güncelleştirir.

 

Genellikle bir ihmali olanlar çok için LinkedIn ağırlıklı olarak kendi kendine bağlayan insanların kendi yaklaşım odaklı gösteren güçlü görüntüleri kullanarak içinde görüyorum. Sadece kameraya kendine potansiyel fırsatları ve istemcilere vitrinde bir görüntü oluşturmak için dizüstü bilgisayarınızda kullanmak için çok büyük bir hata olduğuna inanıyorum.

CEOportrait - arkadaşlarımızın bir NYC fotoğraf temel alan ve düzenleme ekibi masters yaşamöyküsünü insanlara en iyi şekilde, önemle üzerinde son izleyici görüntüleri odaklanarak yöneliktir için. Ekli görüntüler, modelleri, adamları, hayırsever ve ünlüler görebilirsiniz. Her görüntünün dikkatle sahnelenen fotoğrafı ve dijital olarak gelişmiş düzenleme araçları ile. Bu arada fotoğraf dergilerde % 99.9 manipüle edilir. Önemlidir bu yüzden photoshop değil size ucube, boyama ama içine mükemmel ve cehennem belki bir sivilce kaldırın.

Bu yüzden kendini sosyal medya dünyasında ileri en iyi koymak için zaman ayırın ve NYC konum bakarsanız CEOportrait takım görünmesi için yukarı bir süperstar gibi.

Oh ve de video yapıyorlar...

 

 

 

 

 About the author

sobii

hey hey i am sobii and i do nothing... seriously :p

Subscribe 0
160