Film ek yeni Blog Editör: Daha kolay kullanmanız ve Video içeriği ekleme

Posted on at

This post is also available in:

Sonra yeniden gelir sayfa, video yükleme sistemi ve fotoğraf galerileri Film ek şimdi onun yeni blog Editör başlatıyor. Şimdi tamamen yeni platform entegre gibi yazı yazmak ve eklemek görüntüleri ve videoları kolaydır. Sen-ebilmek embed videoları Film ek aynı zamanda Vimeo ve YouTube gibi diğer platformlar.

Bir tur atalım.

Üstünde "+" simgesini tıklayın, sayfanızın sağ ve "Bir blog yazıyorum." Açılır blog editörü sonra başlık eklemek ve yazı yazmak. "Paragraf" düğmesinden farklı yazı tipleri ve boyutları mevcuttur. Bir bağlantı eklemek için "zincir" simgesini kullanın.

 

Resim eklemek için başlığın altında sol üst "Görüntü Ekle" düğmesini tıklayın. Açılır pencerede, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • sürükleyin ve istediğiniz görüntü bırakın veya bilgisayarınız göz
  • kitaplığınızın Film Annex profilinizden görüntülerin göz atmak
  • Web'den bir resmin URL'sini girin

 

E doğru embed video, "Video ekle" düğmesini tıklatın. Daha sonra aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • bir video filmleri Film Annex profilinizden kitaplığı seçin
  • İstenen video ekleme kodunu kopyalayın. Film Annex, YouTube ve Vimeo videoları gömebilirsiniz. Video oynatıcı ile bir Film ek video, üst zincir simgesine tıklayın embed kodunu yaptı bulmak için.

 

Etiketler veya blog kolayca platformda ararken buldum emin olmak için anahtar kelimeler ekleyin.

Yazınızın bitirmek için "Yayınla" vur. Tüm makaleleri yayın ekibimiz tarafından incelenir. En iyi Bloglar ek basın yayınlandı ve BuzzScore ilave bonus alırsınız.Herhangi bir sorunuz varsa ve yazmaya başlamak aşağıdaki yorum bölümü kullanın!

Sonraki güncellemeleri kaçırmayın Film Annex için abone.

 About the author

sobii

hey hey i am sobii and i do nothing... seriously :p

Subscribe 0
160