Yeni abone alarak sizin BuzzScore geliştirmek

Posted on at

This post is also available in:

BitLanders üzerinde ne etkisini belirler, BuzzScore olduğunu. Daha yüksek bir BuzzScore da daha yüksek gelirleri demektir! Bilirsin, daha kaliteli içerik yükleme ve sosyal medya paylaşımı tarafından artırabilirsiniz.

İnandığımız Aboneleriniz size ne kadar etkili olduğunu göstermektedir ve bu yüzden senin sayı-in abone zaten ağırlığındadır. Sen ve içerik etrafında bir topluluk oluşturmak devam etmek için teşvik etmek, bugün bir kullanıcı için abone olduğunda, BuzzScore ekstra puan kazandıran yeni bir özellik tanıtımı konum. Sistem güncelleştirmeleri, BuzzScore yeniden kadar "gün, buzz" için ekstra puan tutacak.

Her zaman ekstra bir nokta olsun ve üst kısmındaki bir bildirim alırsınız doğru-in senin BuzzScore yanında bir "artı" simgesi homepage.

Daha fazla kullanıcı profilinize getirmek ve "yeti yukarıya senin BuzzScore" zamanı ve gelirleri! İçin en yüksek BuzzScore yükselişi ve BitLanders star olun! Yakında gelecek özellikleri daha fazla bonus puan!Abone BitLanders için herhangi bir güncellemeleri kaçırmayın.

 About the author

sobii

hey hey i am sobii and i do nothing... seriously :p

Subscribe 0
160